Merge translations (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Language
he: שפה

en: Published
he: מפורסם

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Translation
he: תרגום
