Merge translations (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Published
hu: Közzétéve

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: Not published
hu: Rejtett

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Translation
hu: Fordítás
