MerlinOne (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Media
et: Meedia

en: Caption
et: Pealkiri

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Media type
et: Meedia tüüp
