MerlinOne (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Media
hr: Mediji

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: pixels
hr: piksela

en: @remote could not be saved to @path.
hr: @remote nije moglo biti spremljena na @path.
