MerlinOne (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: Keywords
ja: キーワード

en: Media
ja: メディア

en: Caption
ja: キャプション

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: Copyright
ja: 著作権

en: pixels
ja: ピクセル

en: @remote could not be saved to @path.
ja: @remote を @path に保存できませんでした。

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: Failed to fetch file due to error "%error"
ja: エラー「 %error 」のためにファイルのフェッチに失敗しました
