MerlinOne (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Caption
pl: Podpis

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Headline
pl: Nagłówek

en: pixels
pl: piksele

en: @remote could not be saved to @path.
pl: @remote nie mógł zostac zapisany do @path.

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Failed to fetch file due to error "%error"
pl: Nie udało się pobrać pliku z powodu błędu "%error"
