MerlinOne (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Caption
pt: Legenda

en: Please wait...
pt: Por favor aguarde...

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Headline
pt: Título

en: pixels
pt: píxeis

en: @remote could not be saved to @path.
pt: @remote não pode ser guardado em @path

en: Media type
pt: Tipo de media

en: Failed to fetch file due to error "%error"
pt: Falha ao obter o ficheiro devido ao erro "%error"
