MerlinOne (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Media
cs: Média

en: Caption
cs: Popisek

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: pixels
cs: pixelů

en: @remote could not be saved to @path.
cs: @remote nelze uložit do @path.
