MerlinOne (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: pixels
jv: piksel

en: @remote could not be saved to @path.
jv: @remote ora bisa disimpen dadi @path.
