MerlinOne (8.x-2.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Caption
be: Загаловак

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: pixels
be: пікселі

en: @remote could not be saved to @path.
be: @remote нельга захаваць у @path
