MerlinOne (8.x-2.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Media
ar: ميديا

en: Caption
ar: شرح

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: pixels
ar: بكسلات

en: @remote could not be saved to @path.
ar: تعذر حفظ @remote على @path.
