MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Log out
br: Digevreañ

en: My account
br: Ma c'hont

en: Sports
br: Sportoù
