MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Day
hy: Օր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Log out
hy: Ելք

en: « first
hy: « առաջինը

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Minimal
hy: Նվազագույն

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
hy: Ստեղծել անհատական կայքը, առանց նախապես կազմաձեւված ֆունկցիոնալությանը: Հարմար է առաջադեմ օգտվողների համար:
