MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Log in
kk: Кіру

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Log out
kk: Шығу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: My account
kk: Менін есебім
