MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Details
mk: Детали

en: Log in
mk: Најави ме

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Log out
mk: Одјави ме

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: My account
mk: Мојата сметка
