MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Day
mn: Өдөр

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Dashboard
mn: Самбар
