MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Details
th: รายละเอียด

en: Send
th: ส่ง

en: Day
th: วัน

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Reference for usage, configuration, and modules.
th: อ้างอิงสำหรับการใช้งาน การตั้งค่า และโมดูล
