MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Details
ast: Detalles

en: Send
ast: Unviar

en: Log in
ast: Entrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Log out
ast: Desconeutar
