MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: View
el: Προβολή

en: Visible
el: Ορατό

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Day
el: Ημέρα

en: Log in
el: Είσοδος

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Minimal
el: Ελάχιστη

en: Reference for usage, configuration, and modules.
el: Αναφορές που αφορούν τη χρήση, παραμετροποιήσεις και τις μονάδες.

en: Asc
el: Αύξ

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
el: Δημιουργία προσαρμοσμένου ιστότοπου χωρίς προ-ρυθμισμένες λειτουργίες. Κατάλληλο για προχωρημένους χρήστες.
