MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
