MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to nn translation catalogue (32 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Details
nn: Detaljar

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: My groups
nn: Mine grupper

en: Day
nn: Dag

en: Log in
nn: Logg inn

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Log out
nn: Logg ut

en: Join
nn: Meld inn

en: Language code
nn: Språkkode

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Minimal
nn: Minimum

en: Reference for usage, configuration, and modules.
nn: Oppslagsverk for bruk, innstillingar og modular.
