MesPronos (8.x-1.0-alpha10) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Day
si: දවස

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: My account
si: මගේ ගිණුම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
