MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to am translation catalogue (28 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Logo
am: አርማ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Log out
am: ውጣ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: My account
am: የኔ መለያ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
