MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Archive
ca: Arxiva

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Game
ca: Joc

en: Send
ca: Enviar

en: Members
ca: Membres

en: Group name
ca: Nom del grup

en: My groups
ca: Els meus grups

en: Day
ca: Dia

en: full
ca: complet

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Log out
ca: Surt

en: Results
ca: Resultats

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Changed
ca: Canviat

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Apply
ca: Aplica

en: Join group
ca: Uneix-te al grup

en: Leave group
ca: Doneu-vos de baixa del grup

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: My account
ca: El meu compte

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Creator
ca: Creador

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Sport
ca: Esport

en: Minimal
ca: Mínima

en: Edit my account
ca: Edita el meu compte

en: Reference for usage, configuration, and modules.
ca: Referència per a l'ús, la configuració i els mòduls.

en: Master
ca: Mestre

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
ca: Construïu un lloc personalitzat sense cap funcionalitat preconfigurada. Apropiat per a usuaris avançats.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
