MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Groups
eo: Grupoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Results
eo: Rezultoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: My account
eo: Mia konto

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
