MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Archive
gl: Arquivo

en: View
gl: Ver

en: Visible
gl: Visíbel

en: Teaser
gl: Resumo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Points
gl: Puntos

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Authored by
gl: Creado por

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: My groups
gl: Os meus grupos

en: Day
gl: Día

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Results
gl: Resultados

en: Match
gl: Coincide

en: Changed
gl: Cambiado

en: Join
gl: Unirse

en: Apply
gl: Aplicar

en: Join group
gl: Unirse ao grupo

en: Leave group
gl: Abandonar o grupo

en: Language code
gl: Código do idioma

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: My account
gl: A miña conta

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Creator
gl: Creador

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Leave
gl: Avandonar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Reference for usage, configuration, and modules.
gl: Referencia de uso, configuración, e módulos.
