MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Help
hu: Súgó

en: Archive
hu: Archiválás

en: View
hu: Megtekintés

en: Visible
hu: Látható

en: Teaser
hu: Bevezető

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Points
hu: Pontok

en: Page
hu: Oldal

en: Logo
hu: Logó

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Authored by
hu: Szerző

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Group name
hu: Csoportnév

en: My groups
hu: Saját csoportok

en: Day
hu: Nap

en: full
hu: teljes

en: Stats
hu: Statisztika

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Results
hu: Eredmények

en: Team
hu: Csapat

en: Teams
hu: Csapatok

en: Match
hu: Egyezik

en: Changed
hu: Módosítva

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Join group
hu: Csatlakozás a csoporthoz

en: Leave group
hu: Csoport elhagyása

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: My account
hu: Saját adatok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Sports
hu: Sport

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Leave
hu: Elhagy

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Reminder
hu: Emlékeztető

en: Minimal
hu: Minimális

en: Edit Sport
hu: Sport szerkesztése

en: Add Sport
hu: Sport hozzáadása

en: Delete Sport
hu: Sport törlése

en: Edit my account
hu: Saját fiók szerkesztése

en: Bet
hu: Tipp

en: Reference for usage, configuration, and modules.
hu: Hivatkozás a használati útmutatóra, beállításokra és modulokra.

en: Bets
hu: Tippek

en: The unique ID of the group.
hu: A csoport egyedi azonosítója.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
hu: Egyéni webhely építése előre beállított funkcionalitás nélkül. Haladó felhasználók számára.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
