MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: View
ku: پیشاندان

en: Visible
ku: بینراو

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Day
ku: ڕۆژ

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Minimal
ku: کەمترین

en: Reference for usage, configuration, and modules.
ku: سەرچاوە بۆ چۆنییەتی بەکارهێنان، شێوەپێدان، و مۆدیولەکان.
