MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: Visible
ps: لیدوړ

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Day
ps: ورځ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Log out
ps: وتون

en: Results
ps: پایلې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: My account
ps: زما ګڼون

en: - All -
ps: - ټول -
