MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Day
ug: كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: My account
ug: ھساباتىم

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Reference for usage, configuration, and modules.
ug: ئىشلىتىش قوللانمىسى، تەڭشەك ۋە مودۇللار.
