MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to ar translation catalogue (52 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: Archive
ar: الأرشيف

en: View
ar: عرض

en: Visible
ar: مرئي

en: Teaser
ar: موجز

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Group ID
ar: معرف مجموعة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: My groups
ar: مجموعاتي

en: Day
ar: باليوم

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Log out
ar: خروج

en: Results
ar: النتائج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: My account
ar: حسابي

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Minimal
ar: مختزل

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Reference for usage, configuration, and modules.
ar: مرجع للاستخدام، التكوين والوحدات.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
ar: بناء موقع مخصص دون وظائف معدّة مسبقا. مناسب للمستخدمين المتقدمين.
