MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Help
az: Dəstək

en: Archive
az: Arxiv

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Log out
az: Çıxış

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
