MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Visible
bg: Видим

en: Teaser
bg: Резюме

en: Statistics
bg: Статистики

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Points
bg: Точки

en: Page
bg: Страница

en: Logo
bg: Лого

en: Authored by
bg: Написано от

en: Send
bg: Изпрати

en: Day
bg: Ден

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Log out
bg: Излез

en: Results
bg: Резултати

en: Match
bg: Съвпадение

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: My account
bg: Моят профил

en: Dashboard
bg: Табло

en: Reference for usage, configuration, and modules.
bg: Справочна информация за възможностите и настройката на модулите.
