MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Send
gu: મોકલો

en: Day
gu: દિવસ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Results
gu: પરિણામો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: My account
gu: મારું ખાતું

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
