MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Reference for usage, configuration, and modules.
lo: ເອກະສານອ້າງອີງສໍາລັບການນໍາໃຊ້, ການຕັ້ງຄ່າ, ແລະ ໂມດູລ.
