MesPronos (8.x-1.0-alpha13) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
