MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Teaser
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Points
eu: Puntuak

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Group name
eu: Talde izena

en: My groups
eu: Nire taldeak

en: Day
eu: Eguna

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Log out
eu: Irten

en: Results
eu: Emaitzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Join
eu: Lotu

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: My account
eu: Nire kontua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Reference for usage, configuration, and modules.
eu: Erabilerarako erreferentzia, konfigurazioa eta moduluak.

en: Asc
eu: Goraka

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
eu: Eraiki webgunea aurretik konfiguratutako funtzionalitaterik erabili gabe. Egokia erabiltzaile aurreratuentzako.
