MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Help
ml: സഹായം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Day
ml: ദിവസം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
