MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Teaser
pl: Skrót

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Points
pl: Punkty

en: Page
pl: Strona

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Authored by
pl: Autor

en: Game
pl: Gra

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: My groups
pl: Moje grupy

en: Day
pl: Dzień

en: Stats
pl: Statystyki

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Results
pl: Wyniki

en: Team
pl: Zespół

en: League
pl: Liga

en: Teams
pl: Drużyny

en: Match
pl: Pasuje

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Join
pl: Dołącz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Join group
pl: Dołącz do grupy

en: Leave group
pl: Opuść grupę

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: My account
pl: Moje konto

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Games
pl: Gry

en: Creator
pl: Twórca

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Leave
pl: Opuść

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Reminder
pl: Przypomnienie

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Edit my account
pl: Edycja konta

en: Bet
pl: Zakład

en: Reference for usage, configuration, and modules.
pl: Odnośnik do używania, konfiguracji i modułów

en: Bets
pl: Zakłady

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
pl: Zbuduj witrynę bez wstępnie skonfigurowanych funkcjonalności. Dla zaawansowanych.
