MesPronos (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Log in
de: Anmelden

en: Ranking
de: Rangfolge

en: Bet
de: Wette
