MesPronos (8.x-1.0-alpha9) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: My account
my: မိမိ၏account

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Reference for usage, configuration, and modules.
my: သုံးစွဲမှု၊ အပြင်အဆင်နှင့် module များအတွက် ရည်ညွှန်းကိုးကားရန်
