MesPronos (8.x-1.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: Help
ru: Справка

en: Archive
ru: Архив

en: View
ru: Просмотр

en: Visible
ru: Видимый

en: Teaser
ru: Анонс

en: Statistics
ru: Статистика

en: Created
ru: Создано

en: Points
ru: Баллы

en: Page
ru: Страница

en: Logo
ru: Логотип

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Authored by
ru: Автор

en: Game
ru: Игра

en: Details
ru: Подробности

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Members
ru: Участники

en: Group name
ru: Название группы

en: My groups
ru: Группы

en: Day
ru: День

en: Log in
ru: Войти

en: full
ru: Всё

en: Stats
ru: Статистика

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Log out
ru: Выход

en: Teams
ru: Команды

en: Changed
ru: Изменение

en: Join
ru: Присоединиться

en: Add Group
ru: Добавить Группу

en: Join group
ru: Присоединиться к группе

en: Leave group
ru: Покинуть группу

en: Language code
ru: Код языка

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: My account
ru: Моя учётная запись

en: Login Block
ru: Блок входа на сайт

en: Creator
ru: Автор

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Leave
ru: Покинуть

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Sport
ru: Спорт

en: Reminder
ru: Напоминание

en: Minimal
ru: Минимальный

en: Edit my account
ru: Редактировать мой профиль

en: Reference for usage, configuration, and modules.
ru: Справочная информация по возможностям и настройке различных модулей.

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
ru: Создать собственный сайт без предварительно настроенной функциональности. Подходит для опытных пользователей.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
