MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Remove
et: Eemalda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Visible
et: Nähtav

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Points
et: Punktid

en: Page
et: Lehekülg

en: Authored by
et: Autor

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: My groups
et: Minu grupid

en: Day
et: Päev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Log out
et: Logi välja

en: Results
et: Tulemused

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Changed
et: Muudetud

en: Join
et: Liitu

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: My account
et: Minu konto

en: Offset
et: Nihe

en: Creator
et: Looja

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Reference for usage, configuration, and modules.
et: Kasutamise, seadistamise ja moodulite kohta abiteave.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
et: Paigalda sait ilma eelseadistatud funktsionaalsuseta. Sobib edasijõudnud kasutajale.
