MesPronos (8.x-1.0-alpha12) - en to he translation catalogue (61 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Archive
he: ארכיון

en: View
he: צפיה

en: Visible
he: נראה

en: Teaser
he: תקציר

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Points
he: נקודות

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: My groups
he: הקבוצות שלי

en: Day
he: יום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Log out
he: יציאה

en: Results
he: תוצאות

en: Changed
he: השתנה

en: Join
he: הצטרף

en: Apply
he: החל

en: Join group
he: הצטרף לקבוצה

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Language code
he: קוד השפה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: My account
he: החשבון שלי

en: Offset
he: היסט

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Leave
he: עזיבת קבוצה זו

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Minimal
he: מינימלי

en: Edit my account
he: עריכת החשבון שלי

en: Reference for usage, configuration, and modules.
he: התייחסות לאופן השימוש, תצורה ורכיבים.

en: The unique ID of the group.
he: המזהה הייחודי של הקבוצה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
he: בניית אתר מותאם אישית ללא פונקציונליות מוגדרת מראש. מתאים למשתמשים מתקדמים
