MesPronos (8.x-1.0-alpha14) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Log out
sq: Dalja

en: Results
sq: Rezultatet

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: My account
sq: Profili im
