MesPronos (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Day
sr: Дан

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: Changed
sr: Промењен

en: My account
sr: Мој налог

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
