Message (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Delete selected content
jv: Busak kontén sing kepilih

en: Deleted @count posts.
jv: Mbusak @count kiriman.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Tools that enhance the user interface.
jv: Piranti kanggo ngembangaké polatan panganggo.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: Asc
jv: Urut Maju
