Message (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Created
sr: Направљено

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Full content
sr: Пун садржај

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
