Message (8.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Language code
nn: Språkkode

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Delete selected content
nn: Slett valgt innhald

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Tools that enhance the user interface.
nn: Verktøy som forbetrar brukargrensesnittet.
