Message (8.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
